WYŻSZY POZIOM KOMUNIKACJI

TALK & MORE GROUP

TALKANDMORE.PL

WYŻSZY POZIOM KOMUNIKACJI

TALK&MORE GROUP KOMUNIKUJE AKCJĘ SOS DLA DŁONI I SOS DLA GABINETÓW

Agencja nawiązała współpracę z firmą KERPRO. Celem współpracy jest komunikacja dwóch akcji SOS dla dłoni oraz SOS dla gabinetów. 

Trwa kryzys epidemiologiczny a wraz z nim pogłębia się kryzys gospodarczy. Obecna sytuacja nikomu nie maluje świetlanej przyszłości. Rynek usług w każdej branży odnotowuje coraz to wyższe straty. Z dnia na dzień zostały zamknięte gabinety m.in.: podologiczne, pedicure i manicure. Właściciele zostali pozbawieni możliwości wykonywania zawodu, a tym samym zarabiania pieniędzy. Akcja „SOS dla gabinetów” powstała w odpowiedzi na te problemy rynku w czasach zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem COVID-19.

Program SOS dla dłoni, czyli Skuteczna Ochrona Skóry #sos, przygotowany we współpracy ze specjalistami marki Kerpro i Podophram, ma uświadomić, jak ważne jest holistyczne podejście do pielęgnacji skóry dłoni.

TALK&MORE GROUP odpowiada za komunikację nowej polskiej marki HUNGRY HAIR

Agencja wprowadza na polski rynek markę kosmetyczną oparta na super foods. Zgodnie z zasadą jesteś tym co jesz, a Twoje włosy tym czym je „karmisz”, coraz częściej wybieramy sprawdzone rozwiązania, które przynoszą efekt. W nowej linii masek do włosów Hungry Hair głównymi składnikami są owoce, czyli najlepsze, zdrowe i naturalne składniki od matki natury. Produkty bazują na super foodsach czyli składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, są bogate w antyoksydanty, zawierają substancje energetyzujące, odświeżające i tonizujące, a więc samo dobro dla Twoich włosów.

 

TALK&MORE GROUP wprowadza w MENSKI świat

 Nowa linia MENSKI zmienia zasady gry męskiej pielęgnacji. Linia składa się jedynie z czterech produktów, dzięki którym zadbasz o siebie tak jak lubisz – szybko i bez zbędnych ceregieli. Agencja odpowiada za komunikację w prasie oraz internecie. 

TALK&MORE GROUP DLA ONLYBIO ONLYECO 

Agencja nawiązała współpracę z polską firmą Laboratorium Naturella  i odpowiada za social media marek OnlyBioi OnlyEco. To naturalne produkty do pielęgnacji dla dorosłych, dzieci oraz domu. Bazą wszystkich produktów jest unikalna na skalę światową biorafinowana surfaktyna z rzepaku, która jest wysoko wydajną substancją myjącą lub czyszczącą. Kosmetyki to zdrowie dla skóry, środki czystości to zdrowie dla natury.

TALK&MORE GROUP ODPOWIADA ZA KOMUNIAKCJĘ POLSKIEJ MARKI CHIC CHIQ

 

CHIC CHIQ to linia ekskluzywnych kosmetyków naturalnych inspirowanych Ajurwedą, której historia rozpoczęła się w 2011 roku w Hong Kongu. Podróże po Azji, poznawanie zróżnicowanych kultur, tradycji postrzegania zagadnienia piękna, urody i dbania o nią zainspirowały właścicieli do przeniesienia pięciotysięcznej filozofii świata Ajurwedy na grunt europejski. Naturalne kosmetyki CHIC CHIQ tworzone są w oparciu o trzy podstawowe zasady Ajurwedy: oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie.

 

 

NATTY LOOKER –NOWOCZESNE POLSKIE KOSZULE DLA KOBIET

Agencja odpowiada za komunikację polskiej marki, nowoczesnych, damskich koszul, których punktem
wyjścia są biusty. Koszule Natty Looker to możliwość wyboru aż z dwóch kolekcji: Casual i Biznes. Projektantki zadbały nie tylko o komfort noszenia, ale także o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania. W każdej koszuli widać ich zamiłowanie do detali. Usztywnione kołnierzyki, bieliźniane szwy, gęsty ścieg, ekskluzywne guziczki z orzecha Corozo lub masy perłowej. Wykonane na zamówienie hafty, taśmy tkane indywidualnie dla każdej koszuli, ozdobne nadruki na włoskich tkaninach, wszystko to stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności każdego modelu. Produkcja koszul odbywa się w zaprzyjaźnionych polskich szwalniach, co świadczy o ich wysokiej jakości.

ANNA SAMKÓW- BIŻUTERIA

W biżuterii artystki Anny Samków, zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. To marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej. Dedykowana osobom poszukującym oryginalnych  form i stylu , które cenią  wyjątkowość i niepowtarzalność. Jej założycielką jest projektantka biżuterii należąca do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Artystka tworzy biżuterię ze srebra, złota, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu. Biżuteria Anna Samków jest czymś więcej niż tylko dodatkiem, ma za zadanie być blisko duszy i ciała, opowiadać historie, pobudzać zmysły, podkreślać naszą indywidualność. Często pełni rolę talizmanów. Jest emocją zamknięta w kawałku metalu. 

BIOLONICA

 BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją  kosmetyków opartych na roślinnych komórkach  macierzystych. Misją naszej firmy jest dbałość o urodę i zdrowie naszych Klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami.

Pierwszą odsłoną kosmetyków BIOLONICA jest linia pielęgnacyjna oparta na komórkach macierzystych z jabłoni. 

 

 

CREIGHTONS

Marka Creightons to brytyjskie kosmetyki z prawie 300-letnią tradycją do włosów, ciała oraz twarzy. Na polskim rynku dostępne są obecnie produkty z wybranych linii do pielęgnacji ciała i stylizacji włosów. Kosmetyki zostały sprofilowane dla określonego typu włosów np. kręconych, pozbawionych objętości czy wymagających nawilżenia. Pielęgnacja ciała charakteryzuje się kuszącymi zapachami wanilii, truskawki, kokosa, mango, maliny czy imbiru. Produkty są dostępne w drogeriach Hebe oraz Rossmann.

OH!MY SEXI HAIR

 Oh! My Sexy hair… to produkty wysokiej jakości. To pielęgnacja włosów na poziomie salonów fryzjerskich ale o przystępnych cenach. Produkty są odpowiedzią na potrzeby naszych Wspaniałych Klientek. Wyjątkowy zapach i konsystencja, błyskawiczny efekt daje niebywałą przyjemność w użyciu, radość z wyglądu włosów, i co najważniejsze – kobiecą siłę. Moc OH! My sexy hair to: Super rewitalizujący ARGAN – Zabłyśnij niczym gwiazda gwiazda! Ekstra nawilżająca MACADAMIA – Bądź ósmym cudem świata! Nadające połysk ALGI – Sekret kobiecej broni!